TV-STREAMING
TODO MAL - Montecarlo/Efímero Films - Manel (Protagonista)
NO TRACES - Koldo Serra/Netflix - Sebastián
LA FLOR A LA BOCA - Montecarlo / Efímero Films - Flor (Protagonista)
EL CAFÈ DEL PUNT I APART - Montecarlo / Efímero Films - Parroquià
THE MALLORCA FILES -Craig Pickles / BBC - Hugo Asensio
LA VALLA - L. Oliveiros / Atresmedia - Comandante Mérida
COM SI FOS AHIR - S. Sáncehz / TVC - Professor
UNDERCOVER - Eshref Reybrouck / Demensen (Belgium) - Georges
HOOTEN & THE LADY - J. Molotnikov / Red Planet UK - Alfonso
CARLOS REY EMPERADOR - Oriol Ferrer / Diagonal TV - Cromwell
LA RIERA - Several / TV3 - Reviewer
CHEETAH GIRLS 2 - Kenny Ortega/ Disney Channel - Director F.
VENTDELPLÀ - Jesús Segura/ Diagonal TV / TV3 - Fiscal
PROYECTO CASSANDRA - Castelao Produccions / TV3 - Doctor
WORKING CLASS - X. Berraondo / P.Cine del Med. - Jobless
PORCA MISÈRIA - J. Joan Arriska Films / TV3 - Doctor
LE MEILLEUR COMMERCE - B. Gantillon/ TFR1 - Morel
SETZE DOBLES - Orestes Lara/ Diagonal TV / TV3 - Coromina
MES ENLLA DE LES ESTRELLES - J.Segura/ Octubre Films /TV3 - Camins
S CLUB IN BARCELONA - Mediaproproduccions - Umberto
DARK LABYRYNTH - B.Goeres/ Drimtim Entertainment - Vidal
CARLES, PRINCEP DE VIANA - S. Quer /ICC / TV3 - Bishop Vic
FREETOWN - Javier Arazola/ TV3 - Paco
“Ñ” - S. Quer/ Alea Televisión - Director
DANGEROUS CURVES - H. Hachuel/ ABC & CBS - Hurtado
KINSEY II - T. Garner/ BBC Birmingham - Manuel
SHOOTING ELISABETH - B. Taylor/ Channel 4 - Sebas
DARK JUSTICE - R. Zeda/ Lorimar-TV3 - Aguilar
LOCOS POR LA TELE - J.M. Güell/ RTVE - Toni
LA FEMME ET LE PANTIN - M. Camus/ TFR1-RTVE - Alex
CINEMA
GRAYER - Jesse V. Johnson/Fishcorb Films - Teo
14 DAYS WITH VICTOR - Roman Parrado / Arcadia Motion Pictures - Stephan
TANGOWAY - Toni Salgot / Salgot Productions - Blas
IRIS - R. Vergés/ Ovídeo - Director
LIGHTS AND SHADOWS - J. Camino/ Tibidabo Films - Toni
TEATRE
VAGAS NOTICIAS DE KLAMM - J.Sanchis Sinisterra / Sala Beckett - Gelmírez
NUTS COCONUTS - J. Millán / Edinburgh Festival - Toby
FLECHAS DEL ANGEL DEL OLVIDO - J. Sanchis Sinisterra / Sala Beckett - Efrén
POEMA DE NADAL - R. Molins / TEC - Man 1
TREBALLS D’AMOR PERDUT - R. Molins / Atrium - King
PERDIDA EN LOS APALACHES - R. Molins / ALTA REALITAT - Vice
EL BARRET DE COPA - J. Mesalles / Teatre Lliure - Agostino
LA ORGÍA - H Fernández / Sala Beckett - Vagabond
CRIM PERFECTE - C. Canut/ Focus - Wendice
SOTA EL BOSC LACTI - J. Díez/ Escena Alternativa - 2a Veu
AY, CARMELA! - A. Price/ Heightened Reality - Paulino
IL FAUT I CROIRE? - E. Dubroca/ZubrocaChantier - Paul
CYRANO DE BERGERAC - S. Aita/ English Theatre of Vienna - Cyrano
AMERIKA - B. Santini/Group K - Fyodor
AY, CARMELA! - P. Cherns/Heightened Reality - Paulino
ANTIGONE - M. Munroe/ Hen & Chickens - Kreon
THE BEAR - P. Potter/ Baron’s Court - Smirnov
MIDSUMMER NIGHT’S DREAM - S. Davey/ Bold & Saucy - Quince
THE WINTER’S TALE - S. Davey/ Bold & Saucy - Leontes
OTHELLO - D. Crilly/ Cambridge Shakespeare Festival - Othello
MIDSUMMER NIGHT’S DREAM - D. Crilly/ Cambridge Shakespeare Festival - Oberon
MUCH ADO ABOUT NOTHING - L. O’Connor/ Two-Way-Mirror - D. Pedro
LOVE’S LABOUR’S LOST - A. Tuckey/ Wolsey Theatre - Armado
CABEZA DE VACA - S. Weston/ Arts Threshold - Panfilo
AIKWOOD TOWER - A. Craigg / J. Houston Borders Festival - Pricker
QUÉ PASÓ CON LAS MAGDALENAS? - R. Oller/ Metros -Festival Grec’90 - St. John
VADOR - J. Ollé/ Festival Grec’89 - Lemaître
DON CARLOS - Ferran Audí/Teatre Set - Posa
AIXÒ ES AUTÈNTIC! - J. Mesalles/Teatre Set - Henry
QUARTETT - J. Ollé/Teatre Set - Valmont
LES PRECIEUSES RIDICULES - Josep Fargas/Teatre Set - Mascarille
EL DESPERTAR DE LA PRIMAVERA - J.M. Flotats/ Company J.M. Flotats - Insolation